top of page

המלצות

Baby's Hand

היו ששאלו אותי למה היית צריכה הכנה ללידה, הרי כבר ילדת. אבל דווקא לאחר הלידה הראשונה הבנתי כמה לא ידעתי. לקחנו את הקורס הבסיסי וחשבנו שאנו מוכנים. מחן ביקשתי הכנה ללידה שניה בדגש על פרקטיקה וזה בדיוק מה שעשינו! בעזרת עקרונות פשוטים וקלים לזכרון אני מרגישה עכשיו מוכנה יותר. מעבר לכך, גם היו לנו ממש כיף איתה!

לימור

Sleeping Baby

ממליצים בחום! כשהתחלנו לברר על הכנה ללידה הבנו שבא לנו משהו יותר אינטימי, עם התאמה לצרכים ולאופי שלנו. הסדנא של חן הייתה בדיוק זה! חן התאימה את התכנים ואת הקצב בדיוק אלינו. קיבלנו ידע נרחב וכלים פרקטיים ללידה ולהמשך. תודה רבה רבה רבה!

אלונה ובן

Newborn

חן העבירה לנו סדנה פרטית של הכנה ללידה. היא הגיעה אלינו לבית, היה נעים ואינטימי לשבת איתה בסלון שלנו וגם לתרגל בהנחייתה מנחים שונים להתמודדות עם צירים. חן הצליחה להתמודד עם שטף השאלות שלי (: ותוך כדי גם להספיק לעבור על כל הנושאים שבחרנו מתוך רשימת הנושאים ששלחה לנו לפני. היה מקצועי וברור ועדיין בגובה העיניים ואישי 😊

אלה מגן

Baby's Hand

חן נותנת בסדנא בדיוק את מה שהיינו צריכים. היא עניינית, אינפורמטיבית ומלמדת ויחד עם זאת מרגשת, קשובה לצרכים ואמפטית. הסדנא מקיפה מאד ונותנת ״בונוסים״ מעבר לקורס הכנה ללידה. חן תענה על כל השאלות שלכם ותהיה שם בשבילכם במלוא מובן המילה, ממליצה בחום ❤️

עדי פס

Sleeping Baby

חן המהממת! בימים מטורפים אלה חן העבירה לנו סדנא בזום בצורה מושלמת! מלאה בידע, הדגימה מה שצריך ותרגלה יחד איתנו ובנוסף היה לנו ממש כיף! ענתה על כל שאלה שהייתה לנו גם אחרי הפגישות והתאימה את הנושאים לפי מה שהתאים לנו לקראת הלידה. מומלצת בחום!

מיכל וניר

Newborn

עשינו הכנה לקראת לידה שניה עם חן והיה מעולה! לפני ההכנה עשינו תיאום ציפיות ובאמת חן התאימה את המצגת והתכנים לכל מה שביקשנו. חן מקסימה, קשובה, חיובית, ונוסכת ביטחון. בדיוק הדברים שצריך כשעומדים בפני לידה, ועוד בתקופת הקורונה... מומלצת בחום!!!

ימית

Baby's Grasp

זו הלידה השלישית שלי כאשר הראשונה היתה לידה נרתיקית ושנייה היתה לידה קיסרית יזומה. כלומר הגעתי לחן לאחר שבע שנים שבהן לא הייתי צריכה לחשוב על לידה. חן היא יסודית, סבלנית ועם אישיות הכי מקסימה בעולם. היא רעננה אצלי הכל, ויותר חשוב מזה עשתה לי ולבעלי הכנה פיזית מקיפה לקראת הלידה. היא ענתה על כל השאלות (יש לי הרבה) בסבלנות רבה. בנוסף, במפגש אחד קיבלתי יותר הדרכה מעשית ממה שקיבלתי בסדנא של לפני שבע שנים שהיתה ארוכה בהרבה. אני מרגישה עכשיו יותר מוכנה ללידה ויודעת שגם בעלי קיבל כלים חשובים כדי לעזור לי.

עדי

Newborn

חן המדהימה! מאיפה להתחיל..? 
בכלל לא חשבתי שאני בקטע של "הכנה ללידה" עד שפגשתי בדף המזמין שלך באינסטגרם ואכן.. חוויה מחוננת!

חן נעימה, מקצועית, מכילה (גם בן זוג עם adhd 😉) ולא פחות חשוב- עניינית וכנה מאוד בכל הנוגע לתהליך הלידה ומה שמגיע אחריו. התכנים מועברים באופן מסודר וקוהרנטי וחן נותנת את ההרגשה הכי נוחה לשאול שאלות. בתור אוטודידקטית ומי שחוותה לא מעט לידות עם חברות ואחיות, יכולה לומר בפה מלא שלמדתי המון בקורס ההכנה ללידה שלה.. ממליצה בחום רב!

שני

Newborn Baby

חן המהממת הגיעה אלינו לסדנא בת 3 וחצי שעות מרתקות, מלמדות והכי חשוב מכינות בצורה הכי נכונה ומרגיעה שיכולה להיות. ממליצה בחום לוותר על כל הסדנאות ההמוניות והלא אישיות שיש בחוץ. עם חן שמעבירה את המידע בצורה מקצועית וברורה החוויה הרבה יותר אישית ומותאמת אז מה צריך יותר? תודה לך, את מדהימה נהנינו ממך מאוד.

חן ברק

Baby Breastfeeding

את חן פגשתי בתקופה של מעט פחד- הריון בסיכון גבוה, בשמירה עם תאומים לאחר טיפולי הפריה, בתקופת קורונה.
השקט שהיא הביאה איתה למפגשים, יחד עם ההומור, מתן תשומת הלב, הירידה לפרטים, הסבלנות לכל שאלה ודאגה ויותר מהכל האמפתיה ששידרה, פשוט הורידו לי את מפלס החרדה וגרמו לי להרגיש שאני לא לבד.
מומלצת בחום!

מיכל טבק

Baby

ממליצה בחום על סדנת הכנה להנקה וההכנה ללידה של חן! מקצועית, מעודכנת, נותנת המלצות רלוונטיות מנסיונה האישי ומהידע הנרחב שלה. ענתה לי לכל שאלה באופן מקיף ואדיב! רכשנו ביטחון לאחר הסדנה! תודה חן, היה תענוג! 💕🌸

בר עובדיה

Nursing Newborn

רצה הגורל וההריון שלנו נפל בתקופת הקורונה ובחרנו לעבור את ההכנה ללידה בזום, אך כל החששות הראשונים שהיו שזה יהיה מוזר או פחות יעיל נעלמו במהרה. לתחושתנו עברנו סדנא מלאה ומקיפה, וגם התרגולים נוהלו בצורה יעילה כאשר חן המקסימה צופה בנו ומתקנת בהתאם – הכל מהנוחות של הבית שלנו וללא חשש קורונה.
הסדנא עצמה הייתה בדיוק מה שהיינו צריכים, יחד עם חן חידדנו מראש את התכנים אשר רלוונטים עבורינו – וכמובן שבמהלך הפגישות עצמן כאשר עלה צורך ממוקד חן הייתה ערוכה ומוכנה להתמקד בכל אשר שאלנו. אנחנו ממליצים בחום על הפורמט הזה, אינטימי ואישי – לדעתנו כשם שההריון והלידה הם תהליכים אינטימיים, כך גם תהליך ההכנה צריך להיות – מקום בטוח ואישי לשאול שאלות ולהציף חרדות והסדנא של חן ללא ספק מעניקה את זה.


ומילה אחרונה לסיכום – חן היא קרן אור, לא תמצאו מדריכה אשר משרה רוגע ופתיחות מוחלטת כמוה. ממליצים בחום (וכבר המלצנו לחברים).

דפנה ואופיר

Newborn

כשהגיע הזמן להתעסק עם כל נושא ההכנה ללידה (לידה ראשונה), ידעתי שאני לא יכולה להסתפק רק בקורס הבסיסי של בית החולים. רציתי משהו יותר אישי, מרחב בטוח לשאול בו שאלות, להתנסות ולהעמיק בכל הדברים שמדברים עליהם בקורס של בית החולים, אבל לפעמים זה לא רלוונטי או לא מספיק מקיף.

בסדנה של חן לא רק שהתאפשר לנו להתמקד בנושאים שרלוונטיים אלינו, אלא גם להתנסות בתנוחות שונות להקלה על צירים, להעמיק בהסברים ובדברים שעשויים לקרות לפני, במהלך ואחרי הלידה, לדבר על מה חשוב לנו יותר ופחות ב״תכנית הלידה״ וגם להבין למה. בונוס נוסף היה הניסיון העשיר של חן כאמא, שגם אפשר לנו לדבר בחלק די נרחב מהסדנה על טיפול בניו בורן- משהו שלא אני ולא בן זוגי אי פעם עשינו (0 גישה לתינוקות. באמת בורות מוחלטת).

 

אני ממש ממליצה על הסדנה של חן - להתכונן ללידה ממקום מושכל, רגוע, חיובי ומעשיר.

שרה

Little Hand

הגענו לחן סקפטיות אחרי שבילד הראשון עשינו קורס הכנה ללידה של אחד מבתי החולים ולא הרגשנו שהקורס תאם ללידה בשום צורה, ויצאנו מופתעות מאוד מאוד לטובה! הגישה הנעימה, המקצועיות, הקשב וההתאמה בדיוק לצרכים שלנו נתן לנו את המענה בצורה הטובה ביותר. מאוד נהננו ומאוד מומלץ!! מה גם שחן הגיעה אלינו הבייתה וזה היה ממש נוח וקליל :) תודה רבה על הסדנא, עזרת לנו מאוד!

דנית וחלי

Sleepy Baby

סדנה באווירה אישית קלילה וכייפית. ממש נהנינו. הכל הועבר בצורה כייפית קלילה ועניינית ועם המון סבלנות. בהחלט מומלצת לכל זוג לפני לידה.

ניר ודסי

Baby Wrapped in Blanket

עשינו עם חן קורס לקראת לידה ראשונה. חן הייתה מקצועית ונעימה, נתנה לנו את כל המידע לקראת הלידה ולקראת התחלת ההורות, כולל הכנה להנקה שמאוד עזרה לי בתחילת הדרך. הגענו ללידה הראשונה כשאנחנו מרגישים שיש לנו את הידע להתמודד עם מה שיבוא ובאמת השתמשנו בכלים שקיבלנו, הרגשנו שזה ממש עזר לנו! תודה רבה רבה חן את מהממת!!! ממליצה בחום!

רותם

Newborn Baby

התלבטתי רבות אם בכלל לקחת סדנת הכנה ללידה. לא דמיינתי את עצמי יושבת בסדנה קבוצתית של בית חולים ושומעת שאלות וחרדות של בנות אחרות, רק המחשבות על זה הכניסו אותי לחרדה ולרצון לבוא ללידה בראש נקי בלי שום הכנה. בשבוע 32 החלטתי בכל זאת לקחת קןרס אישי לי ולבן זוג, שיגע בנקודות שרלוונטיות אלינו ושיהיה באווירה קלילה ואינטימית שתגרום לי להרגיש בנוח. אין ספק שחן ענתה על הציפיות שהיו לי מהסדנה, היא העבירה את התוכן בצורה כיפית ומרגיעה, לימדה אותנו מה הם הדברים החשובים באמת לדעת לקראת הלידה, ענתה על כל השאלות שהיו לנו והכי חשוב - הורידה לי את כל החרדות שהיו לי לפני :) תודה רבה חן על סדנה מרגיעה ומלמדת 3>

 

רעות

Mother and Baby

במצבים חדשים ומלחיצים כמו לידה ראשונה, ידע הוא כח. בילינו את תחילת ההריון בקריאת כל ספר, בלוג ואתר שהצלחנו למצוא, אבל עדיין היינו מבולבלים. חן הגיעה אלינו לקראת סוף ההריון, ובשני מפגשים מהנים עשתה לנו סדר מופתי בראש. יצאנו מהסדנה שלה עם הבנה מעולה של התרחישים האפשריים, תכנית לידה רצויה וגם דרכי התמודדות עם סטיות אפשריות מהתכנית (כי ברור שכל תכנית כזו היא בעצם בסיס לשינויים), ובעיקר - הרבה מאד רוגע ובטחון ביכולת שלנו לעבור את זה. בסופו של דבר הלידה כמובן לא הלכה כמתוכנן, אבל הצלחנו להתמודד עם כל בלת"מ שנזרק עלינו בלי להילחץ (יותר מידי). ממליצים בחום!!

אולגה, שי ויערה נחמד

Sleeping Siblings

עשינו קורס הכנה ללידה שניה עם חן בתקופת הקורונה וזו פשוט היתה ההחלטה הכי טובה שעשינו לקראת הלידה!
אחרי לידה ראשונה טראומטית גם אני וגם בן זוגי היינו צריכים הכוונה ספציפית לאיך לגרום ללידה השניה להיראות אחרת. תיאמנו ציפיות מראש על מה לשים דגש בסדנה וחן היתה כל כך נעימה, קשובה ומדוייקת שיצאנו מהסדנה עם המון כלים וטיפים שימושיים לאיך לעזור לגוף לעבור את הצירים והלידה.
היה לנו חשוב לעבוד על תנועות, תנוחות ולחיצות גם שלי וגם של הבן זוג. למרות שהכל היה בזום, חן הצליחה בקלות להכווין ולדייק אותנו. העין המקצועית שלה ידעה להוביל אותנו למטרה ולהעביר לנו את היתרונות של כל מצב.
חן ליוותה אותנו לאורך כל התקופה והקשר איתה היה פשוט תענוג!
תודה רבה חן 💕

שני קימל נאור

Baby Breastfeeding

גילוי נאות, חן ואני קולגות, בדיוק בגלל זה החלטנו לקחת אותה לקורס הכנה ללידה, חן סופר מקצועית (גם כפיזיותרפיסטית), מעבירה את הסדנה בצורה קלילה, ברורה מרגיעה בסבלנות גם למי שמגיע לסדנה קלולס לחלוטין ומציגה את התמונה המלאה לגבי מה שקורה בלידה וגם החיים שאחרי. עונה בסבלנות לשאלות ונותנת תחושה נעימה ומרגיעה לפני הלידה ממליצים בחום!!!

תמר ויובל

Baby

הסדנה של חן כללה ליווי מקיף, מעמיק, מקצועי והכי חשוב - מרגיע לקראת הלידה. כמו בכל הריון ולידה ראשונים, אי הוודאות רבה ויש צורך לעשות סדר בתוך ים של מידע, נתונים, שמועות וחוויות אישיות של בנות אחרות. בזכות הליווי האישי של חן לי ולבעלי הגענו ללידה מוכנים, רגועים ובטוחים בעצמנו. לאורך ההריון הייתי מטופלת בגלל יתר לחץ דם והיה לי חשוב להבין מהם הסיבוכים האפשריים שעליי להיות מוכנה אליהם, הם בשבועות האחרונים של ההריון והן בלידה, ובזכות ההכנה של חן ידעתי בדיוק מה לעשות! ממליצה בחום רב על הסדנה שלה.

נטלי זלבסקי

Sleepy Baby

לקראת לידה ראשונה עברנו סדנת הכנה ללידה עם חן, שהיתה מאוד מעמיקה ואינפורמטיבית. חן מקסימה ונעימה, מסבירה את הדברים באופן מקצועי ומובן גם דרך הזום. בנוסף, חן היתה גמישה והתאימה את עצמה אלינו ולקצב שלנו, וענתה על כל שאלה באופן מעמיק.

 

רותם

Assisted Water Birth

חן פשוט מהממת
לידה שנייה בצל הקורונה. ביקשנו קורס שמתמקד בדברים מסוימים ובזמנים מסוימים חן עמדה בהכל בצורה נפלאה. הייתה זמינה לי לשאלות גם לאחר מכן ואפילו התכתבנו לאורך הלידה
מומלצת

דורין מוסקונה

Mother Smiling With Newborn Baby

חן העבירה לנו את הסדנא בזום ולמרות הפורמט הלא סטנדרטי, הצליחה להעביר לנו את כל המידע בצורה מאוד מדוייקת, מקיפה ונעימה! תרגלנו, למדנו וקיבלנו מענה מפורט וסבלני על כל השאלות הרבות של זוג הורים לעתיד בהריון ראשון. מומלץ בחום!

ג׳ניה ועומר

Sleeping Newborn

הריון בצל הקורונה-
לאור המצב בזמן האחרון, נאלצנו להעביר את הקורס שלנו עם חן לפורמט וירטואלי בזום.
לא הרגשנו בהבדל.
המפגשים הועברו בצורה סופר מקצועית, נעימה מאוד ואפילו בהומור. הידע המקצועי שיש לחן ניכר מהרגע הראשון, הן בהסברים הפיזיולוגיים והן בפן הבירוקרטי של התהליך. גם תרגול התנועות שנעשה מרחוק היה מוצלח. חן היתה קשובה וסבלנית, ענתה על כל השאלות שלנו ואף הוסיפה סשן של השלמות לדברים שלא הספקנו במפגשים המקוריים.
אנחנו ממליצים בחום על הסדנה עם חן ובטוחים שבימים נטולי קורונה החוויה אפילו משמעותית יותר :)

 

אינה ברקן טטנבוים

Mother Smiling With Newborn Baby

פנינו לחן לסדנת הכנה בזום לקראת סוף הריון שני. עם מעט חשש איך תתנהל סדנה בזום ורצון בעיקר לקבל מידע פרקטי ומעשי לקראת הלידה, חן העבירה לנו סדנה בחיוך, רוגע ומקצועיות ענתה על כל שאלה וידעה להכוין אותנו בדיוק לפי הבקשות והצרכים שלנו. ממליצים בחום לפנות לחן ולקבל את המענה המדויק לכם במהלך הסדנה וגם אחריה. 

תודה חן יקרה, מקצועית ומקסימה!

גיל-לי ומאור

Mother and Baby

רצינו להגיד תודה רבה לחן הנפלאה ️ הקורס הועבר באופן אישי ומותאם אלינו, מלא במידע מקצועי, טיפים אישיים, הדגמות והתנסות מעשית (כן כן, דרך הזום) ובעיקר יצר אצלנו תחושת רוגע- קיבלנו את כל הידע שאנחנו צריכים על מנת להגיע הכי מוכנים שאפשר ללידה ולשבועות הראשונים בבית עם התינוק. ממליצים בחום!!

תם ורונה

אשמח לקבל מכם משוב :)

תודה רבה על המשוב!

bottom of page